TeoCaching

Evangélikus helyszíneken vezet a TeoCaching – Túra és támogatási lehetőség

Frissítve: 2024.07.02. 19:14
Beküldte galambos - 2024, június 29 - 08:24
A mai fiatalok sokszor versengő környezetben nőnek fel, ahol a fókusz az egyéni teljesítményen van. Egyházunk legújabb kezdeményezésének, a TeoCachingnek – magalkotóinak szándéka szerint – az is célja, hogy a résztvevők az akadályok legyőzése közben megtanulják, hogyan kell együttműködni, döntéseket hozni és alkalmazkodni egymáshoz. Az országos iroda gyülekezeti és missziói osztályának vezetőjével, Németh Zoltánnal, a TeoCaching ötletgazdájával beszélgettünk a fiatalokat testileg és lelkileg megmozgató, nem utolsósorban a másokért való aktív felelősségvállalásukat is célzó programról.

TeoCaching

Frissítve: 2024.07.02. 19:12
Beküldte galambos - 2024, május 13 - 13:16
Fiatalok összefogása a Magyarországi Evangélikus Egyház nevelőszülői hálózatának támogatásáért. A Gyülekezeti és Missziói Osztály az ifjúság és elköteleződés évében egy egészen különleges kezdeményezést indít útjára, amelynek neve: TeoCaching.